2018-04-22     Łukasza, Kai, Nastazji     "Miłość nie potępia - miłośc oczyszcza i dźwiga". Henryk Ibsen    

Podziękowanie dla ks. Rekolekcjonisty


  Co roku oczekując na przyjście Pana czujemy się nie do końca gotowi. Na drodze do właściwego przyjęcia Jezusa w dzień Bożego Narodzenia spotykamy wiele przeciwności. Ciężko samemu stawić czoła własnym słabościom, jednak słowa, które usłyszeliśmy podczas spotkań rekolekcyjnych skłaniają do zatrzymania się, refleksji nad życiem każdego z nas.
Dziękujemy ks. dr Grzegorzowi Babiarzowi, naszemu rekolekcjoniście za niesienie Prawdy, za otworzenie nam oczu na rzeczywistość, którą do tej pory nie umieliśmy lub nie chcieliśmy dostrzec w swoim życiu.
Podczas naszych trzydniowych spotkań zastanawialiśmy się nad istotą zła, pokus i grzechu, pochylaliśmy się nad tajemnicami wiary, odkrywaliśmy na nowo sens chrześcijaństwa.
Wierzymy, że Księdza słowa, które usłyszeliśmy w rozważaniach rekolekcyjnych  staną się wskazówką, drogowskazem w naszym życiu. Dzięki nim pojednani z Bogiem i z drugim człowiekiem bez przeszkód staniemy w drzwiach betlejemskiej stajenki.
Z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia życzymy ks. Grzegorzowi zachwytu nad tym co małe, kruche i słabe, aby wciąż z wielkim zdumieniem i radością patrzył na Nowonarodzonego Jezusa.

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska