2017-11-23     Adeli, Felicyty, Klemensa     "Wszelki gniew, wszelką nędzę i moc wszelką, złe losy zmoże, kto zbrojny miłością". Michał Anioł    

Podziękowanie dla ks. Rekolekcjonisty


  Co roku oczekując na przyjście Pana czujemy się nie do końca gotowi. Na drodze do właściwego przyjęcia Jezusa w dzień Bożego Narodzenia spotykamy wiele przeciwności. Ciężko samemu stawić czoła własnym słabościom, jednak słowa, które usłyszeliśmy podczas spotkań rekolekcyjnych skłaniają do zatrzymania się, refleksji nad życiem każdego z nas.
Dziękujemy ks. dr Grzegorzowi Babiarzowi, naszemu rekolekcjoniście za niesienie Prawdy, za otworzenie nam oczu na rzeczywistość, którą do tej pory nie umieliśmy lub nie chcieliśmy dostrzec w swoim życiu.
Podczas naszych trzydniowych spotkań zastanawialiśmy się nad istotą zła, pokus i grzechu, pochylaliśmy się nad tajemnicami wiary, odkrywaliśmy na nowo sens chrześcijaństwa.
Wierzymy, że Księdza słowa, które usłyszeliśmy w rozważaniach rekolekcyjnych  staną się wskazówką, drogowskazem w naszym życiu. Dzięki nim pojednani z Bogiem i z drugim człowiekiem bez przeszkód staniemy w drzwiach betlejemskiej stajenki.
Z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia życzymy ks. Grzegorzowi zachwytu nad tym co małe, kruche i słabe, aby wciąż z wielkim zdumieniem i radością patrzył na Nowonarodzonego Jezusa.

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska