2014-08-22     Cezarego, Marii, Zygfryda     "Sens życia polega na tym, aby cieszyć się z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty." - David Ben Gurion"Bóg nie każe nam iść żadną drogą, której by On sam nie przemierzył i na której by nie szedł z nami. " - Dietrich Bongoeffer    

Podziękowania dla księdza Rekolekcjonisty


 "Bóg, który cię stworzył bez ciebie, bez ciebie nie może cię zbawić".

 św. Augustyn

  Dni rekolekcji każdy z nas przeżywał na swój sposób, ale dla każdego był to czas szczególnego zamyślenia, "czas zatrzymania się", odłożenia w kąt niezałatwionych spraw. To święty czas zasłuchania się, by w natłoku codziennych zajęć na  nowo odnaleźć siebie, drugiego człowieka i Boga.

 Wracając myślami do spotkań  rekolekcyjnych, konferencji głoszonych przez ks. Antoniego chcemy z całego serca podziękować Mu za Słowo Boże do nas skierowane. Dziękujemy za trud włożony w przygotowanie nas do spotkania ze Zmartwychwstałym Chrystusem, rozświetlającym nasze mroki i przemieniającym nasze życie.

 Niech radosne Święta Paschalnej Ofiary przyniosą Księdzu: miłość w codzienności, nadzieję w bezradności i wiarę w wątpliwościach. Zmartwychwstały Pan niech obdarza radością i pokojem na każdy dzień.

Szczęść Boże

FOTOGALERIA

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska